HAKKIMIZDA

1001STORE

Kadın spor giyim imalatı ve perakende satışı alanında 2011 yılından bu yana hizmet veren 1001STORE, faaliyete başladığı günden bu yana sektörün nabzını tutarak sürekli gelişim, üretim ve yeni ürün tedarikleri ilkesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

1001STORE, alanında uzman kadrosu ile ürün tedariği, planlama, üretim süreçlerini bünyesinde barındırmaktadır. Tedariğini sağladığı ve üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirleyen dinamik çalışan kadrosu ile Kozyatağında ”19 mayıs mah Sarıkanarya sokak No:11/A” adresinde bulunan satış mağazası, ayrıca www.1001tayt.com ve www.argentedor.com ve www.1001gym.com e-ticaret siteleriyle ve instagramda bulunan @1001.tayt kullanıcı adıyla sosyal medya kanalları aracılığıyla yerli ve yabancı binlerce müşterisine ulaştırmaktadır.

İstanbul içi AYNI GÜN TESLİMAT politikamız gereği “Postacı Kurye” iş ortaklığı ile hızlı teslimat hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır.

%100 yerli üretim,  uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden firmamız Türk tekstil sektörünün önemli yapı taşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

1001STORE, gelişen ve değişen sektör dinamiklerini takip ederek ve pazar taleplerini göz önünde bulundurarak müşterilerine en iyi hizmet ve hızlı teslimat sunmak için yatırımlarını ve iş ortaklarını artırmaya devam etmektedir.


Son Gezilen Ürünler

Ürün bulunamadı.

Menu